Valve slibuje naskladnění nových Indexů!

Estimated read time 2 min read

Jak to bude s naskladněním nových Indexů?

High-end VR headset Valve Index je nyní všude beznadějně vyprodán. Kvůli vypuknutí nákazy z Číny se nedaří naskladnit nové kusy a hráči začínají být netrpěliví. Valve ale všechny uklidňuje tím, že do vydání Half-Life: Alyx určitě budou mít zase plný sklad.

S vydáním Half-Life: Alyx 23. března pilně pracujeme na tom, abychom uspokojili poptávku po Valve Indexech a ujistili se tak, že budou dostupné při zahájením prodeje nového Half-Life. Bohužel se ale kvůli nečekaným komplikacím naskladní mnohem méně kusů, než jsme původně předpokládali.

Toto prohlášení je trochu matoucí, protože přesně neuvádí, jestli budou Indexy dostupné ještě před samotným prodejem Half-Life: Alyx.

Náš tým nyní pracuje velmi tvrdě na tom, abychom zajistili dostupnost.

Pokud tedy ještě svůj Index sháníte, velmi vám doporučuji zapnout si na Steamu upozornění. Nové kusy se určitě vyprodají velmi rychle.

Virus z Číny postihl velkou část trhu a nyní už to je znát. A není to jen Valve Index. Podle Facebooku dochází i zásoby Oculus Quest.

Oculus Quest se v některých regionech už vyprodal úplně. Stejně jako jiné společnosti, i my pociťujeme problémy s naskladněním nových kusů. Snažíme se především zajistit bezpečnost našich pracovníků, partnerů, výrobců i zákazníků. Celou situaci neustále monitorujeme a nový hardware naskladníme hned, jak to bude možné.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.