Kerbal Space Program 2 se přesouvá pod nové studio

Estimated read time 2 min read

Take-Two přesouvá Kerbal Space Program 2 pod svou „indie“ divizi.

Kerbal Space Program ušel od roku 2011 opravdu dlouhou cestu. V roce 2013 se objevil jako Early Access na Steamu, vydán byl v roce 2015 a v roce 2017 jej převzalo Take-Two. Pokračování této nové hry bylo oznámeno minulý rok pod vedením studia Star Theory Games. Tento plán se ale mění, protože Take-Two oznámili, že vývoj Kerbal Space Program 2 převzali pod svou „indie“ divizi.

Změna vývojářů však naštěstí neznamená kompletní předělání hry. Několik klíčových vývojářů dokonce odchází ze svých pozic, aby na hře mohli dále pracovat. Většina týmu se však na hru už asi nepodívá, protože Take-Two momentálně shání spoustu nových lidí, kteří by na novém KSP pracovali. Hledají třeba grafiky, analysty, producenty nebo managera.

Nové studio se bude zabývat pouze vývojem Kerbal Space Program 2. Chceme hráčům ukázat to nejlepší, čeho jsou naši vývojáři schopni.

Take-Two tak chce mít jistotu, že budou mít Kerbal Space Program 2 pod jednou střechou a budou tak moci vývojářům poskytnout kvalitní zázemí pro vývoj hry. Od tohoto kroku si slibují hlavně kvalitnější content, který do hry nové studio přinese.

Nikdo však teď nemluví o tom, co se stane se Star Theory Games. Přišli totiž o několik velmi schopných zaměstnanců. To by mohlo znamenat pro menší studio velké komplikace.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.