Na Steamu se objevila dětská survival hra od Obsidianu

Estimated read time 2 min read

Obsidian tentokrát mění RPG za survival hru.

Obsidian je herní studio známé především herním žánrem RPG. Minulý rok proto vzbudili velký rozruch, když představili svou novou hru Grounded. Jedná se o docela roztomilou záležitost, kde hrajete jako malinké zmenšené děti, co musí přežít v trávě vlastního dvorku. Stejně jako spoustu dalších nových survival her, i zde se dočkáme definitivního konce a silného příběhu.

Obsidian se o hře poté na chvíli odmlčel. Včera jsme se ale konečně dozvěděli další informace, protože se Grounded objevilo na Steamu. Někdy tento rok se můžeme těšit i na Early Acces. Ten bude na začátku obsahovat asi 20% příběhové linky a 3 velké biomy. Samozřejmě můžeme čekat i crafting, stavbu vlastního obydlí, několik zbraní a brnění, alespoň deset nepřátel a arachnophobia mod.

Už samotný záměr, že Obsidian vytvoří místo dalšího RPG novou survival hru, je velmi zajímavý. Na tento příběh se možná podíváme někdy jindy. Nejdůležitější je to, že Grounded vstupuje do Early Access někdy tento rok a plného vydání se máme dočkat v roce 2021. Vývojáři slibují singleplayer i co-op gameplay.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.