V Call of Duty: Black Ops 4 battle royale potkáme AI zombie

Estimated read time 2 min read

Treyarch o novém herním módu Blackout moc informací neřekli. Až do začátku bety je vše tak nějak drženo pod pokličkou. Pokud náhodou nevíte o co jde, jedná se o battle royale v Call of Duty: Black Ops 4. Ve hře najdeme hory, moře, auta, helikoptéry a spoustu dalšího, co jsme viděli již před tím. Čím se tedy bude lišit od svých již existujích battle royale kolegů?

První zajímavou zprávou je to, že se podíváme do lokací, pro které byly inspirací již předchozí mapy. Uvidíme tedy třeba legendární Nuketown! Nebo alespoň něco mu podobné.

Daleko větší novikou jsou však AI zombie. Ano, opravdu si z vás nedělám legraci. Zpráva se objevila na serveru Game Informer. Taky jsem tomu ze začátku nechtěl uvěřit. Může to být však zajímavé vylepšení do již zaběhnutého formátu.

Není přesně jasné, jak tito zombíci budou fungovat a jak velkou roli budou při hře plnit. Ve hře by měly být hlavně aby rozpoutali ještě větší chaos, než již dost hektické free for all prostředí. To už je docela velká odlišnost od ostatních battle royale her, které známe dnes.

Jak to všechno zapadne do sebe se dozvíme až v září, kdy se nám zpřístupní beta módu Blackout. Vzhledem k poslední popularitě battle royale se Treyarch snaží nakračovat pomalu a promyšleně. Nechtějí totiž, aby Black Ops 4 byla „jenom další tuctová hra.“ Čas mají až do plného vydání hry, tedy 12. října.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.