Hráči bombardují NBA 2K20 negativními komentáři

Estimated read time 2 min read

Na tolik problémů jeden update nestačí.

Minulý týden vyšel další díl basketbalové serie NBA 2K20. I tento díl ale pokračuje se vzorcem, který posledních několik vydání této serie provází. Už podle trendujícího hashtagu #Fix2K20 můžete poznat, že něco není úplně v pořádku. Hráči hlásí velké množství bugů a mikrotransakcí, díky kterým je pro ně hra téměř nehratelná. Komunita křičí po opravě, té se ale možná dočkají až mnohem později.

Seznam problémů je velký. Patří mezi ně třeba pomalé načítání, neustále padající hra, zaseklý progress bar a samozřejmě loot boxy. Mod The Triple Thread je dokonce momentálně offline a 2K zatím neumí říct, kdy se do hry vrátí. Nejde však jen o špatný PC port. Tyto problémy má 2K20 napříč všemi platformami.

Všechno zlé je ale k něčemu dobré – díky bugům vznikají někdy moc zábavné animace.

2K na stížnosti odpovídá alespoň na Twitteru. Ikdyž je to docela chabá odpověď. Hráčům říkají, že mají napsat na support nebo je rovnou přesměrovávají na FAQ články. Pokud máte s novou NBA problémy, můžete využít třeba živý chat, kde se vám budou snažit poradit. Mám ale takový pocit, že ani zákaznická podpora nedokáže vyřešit problémy, které hra momentálně má.

Problémů je opravdu hodně a jeden malý update určitě stačit nebude. Na opravu si tedy budeme muset nějakou dobu počkat. Jen doufám, že fix na ty největší chyby přijde co nejdříve. Od hry, za kterou zaplatíte plnou cenu, bych to docela očekával.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.