Black Ops 4 battle royale se dočkal prvního gameplay traileru

Estimated read time 2 min read

Battle royale se poslední dobou těší velké pozornosti a ani ty největší značky nechtějí zůstat pozadu. Oblíbeným titulům, jako je třeba PUBG nebo Fortnite, by nyní chtělo konkurovat nové Call of Duty: Black Ops 4. Již dříve bylo oznámeno, že single player kampaň letost ve známé střílečce nahradí mód ve stylu battle royale – Blackout

Treyarch o tomto módu zatím prozradili jenom úplné minimum informací. Zatím nikdo neví, kolik hráčů se v jednom zápase střetne, jakou změnou projde gameplay a jak tahle novinka změní tempo celé hry. Díky novému traileru však víme, že hráči budou moci nejen cestovat auty, ale taky bojovat ve vzduchu z kokpitu helikoptéry. Blackout se pochlubí mapou, která bude 1500x větší než dobře známý Nuketown.

Nový trailer si můžete prohlédnout zde (Blackout začíná v 1:25):

 

Celá tato ukázka nám vlastně představuje novou multiplayer betu, která se bude konat už v srpnu. Hráči si ji budou moci vyzkoušet od 11.8. do 13.8. Tato beta však nebude obsahovat již zmíněný Blackout. Ten si budeme moci zahrát v září.

Zavedení battle royale módu rozdělilo fanoušky Call of Duty na dva tábory. Někteří si od Treyarchu slibují velké věci, jiní si myslí, že vynechání samostatné singleplayer kampaně je krok zpět.

Výsledné hry bychom se měli dočkat již v říjnu tohoto roku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.