Potvrzeno! Henry Cavill bude hrát Geralta v novém Netflix seriálu

Estimated read time 2 min read

Zpráva o tom, kdo bude hrát Geralta v novém zaklínačském seriálu se začala rodit již v srpnu. Tehdy Henry Cavill, hvězda filmů Superman, prozradil, že je velkým fanouškem Zaklínače, jak knížek tak her. Proto se netajil tím, že by si moc rád zahrál hlavní roli Geralta na Netflixu. A o pár dní později Netflix skutečně oznámili, že role je opravdu jeho!

V té době však nebylo nic potvrzeno a jeho role nebyla ještě uzavřena. Ale nyní je to oficiální! Doug Cockle, hlas herního Geralta, dal herci požehnání a Netflix neměl žádný důvod herce neobsadit. Nyní je to tedy potvrzeno a Cavill bude opravdu nový zaklínač.

Vlastně se ukázalo, že Cavill o své roli už nějakou dobu věděl. Lauren Hessrich, producentka seriálu, prozradila, že právě tento herec byl její ultimátní a první volba. Pro ni prostě byl dokonalý Geralt. Proto je moc ráda, že i Cavill se o roli tak zajímal. Celý tým ho rád přivítal do jejich malé zaklínačské rodiny.

Pro mnoho lidí je tohle skutečně podivné spojení. Cavill a jeho postavy vystupují jako upravení a naprosto dokonalí lidé. Takový portrét si herec drží samozřejmě i mimo kameru. Cavillova fotka jako Geralt se objevila na Instagramu a musím říct, že to do sebe opravdu zapadá. Co vím, jde jen o fanouškovský neoficiální obrázek. Ale oblečte herce do zaklínačského brněný, pokryjte jeho obličej jizvami, pošlete ho do Polska a je hotovo! Především herní fanoušci si však budou muset zvyknout na Geralta s jiným hlasem. Ale ono to určitě nějak půjde! Když už nic, herec alespoň vypadá, že se do své role snaží opravdu vžít a nebere ji na lehkou váhu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours