TOP 10 her, které si musíte do konce zimy zahrát!

Estimated read time 2 min read

Jak se naladit na tu správnou zimní atmosféru? Zkuste třeba tyto hry!

Před půl rokem jsme vám poradili, jaké letní hry rozhodně nesmíte opomenout. Čas však neúprosně letí a lidé začínají nasazovat teplé rukavice a zimní bundy. To se nás však netýká! My jsme totiž hráči a tak zimu trávíme hezky v teple u svých počítačů nebo zachumlaní do peřiny u svých konzolí. Jaké hry si ale zahrát? Připravili jsme pro vás list TOP 10 her, které si určitě tuto zimu musíte zahrát! Každá z nich má zvláštní zimní atmosféru a určitě vás tak přivede do té správné nálady. Pojďme na to!

10. Mafia 2

Tak tuhle hru snad ani nemusím dlouze představovat. Na tento list se dostala především díky své začáteční sekvenci. Zasněžené Empire Bay mi vždy navodí tu správnou zimní atmosféru. Jen se podívejte, jak auta zanechávají ve sněhu stopy! Z obrazovky jde přímo cítit ta zimní pohoda.

9. Skyrim

Víme sice, že celý Skyrim není jen o zimě a teplých rukavicích. Zkuste si ale vyšplhat na nějakou horu a hned uvidíte, že teplota vašeho pokoje klesne o několik stupňů níže. Hra je dokonce tak velká, že ji nestihnete dohrát snad za celé zimní prázdniny!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.