Je CS:GO lehčí než Valorant? Shroud má jasno!

Podle Shrouda hraje Valorant mnohem více zkušenějších hráčů.

Jestli jste aktivními fanoušky esportu a streamování, určitě jste alespoň jednou slyšeli jméno Shroud. Michael “Shroud” Grzesiek je bývalý profesionální hráč CS:GO, který se však momentálně zaměřuje spíše na Valorant.

Jeden jeho všímavý divák na streamu postřehl, že se Shroud u Valorantu nervuje mnohem více, než u CS:GO. Shroud na tuto připomínku zareagoval docela jasně:

Counter Strike je jednoduchý. Tohle je náročné! V téhle hře je každý hráč král. V CS je to jinak.

Shroud tak rozvádí myšlenku, kterou zastává stále více profesionálních hráčů – Valorant hraje průměrně mnohem více lepších hráčů, než je tomu v CS:GO. Většina z nich tak na hru od Riot Games přešla právě kvůli nové výzvě, která jim v CS:GO zkrátka chybí.

Valorant se nepochybně stal velkou konkurencí pro Counter Strike. Hry mají velmi podobný koncept a komunita si toho určitě všimla. Při bližším prozkoumání však narazíte na rozdíly, které je od sebe dosti odlišují.

https://youtu.be/m9Ok8wtYE6o
Total
1
Shares
1 comment
  1. Valorant je mnohem lehčí a proto je tam víc lidí co se snadněji trefí a jsou tak pro hráče větší hrozbou oproti potřebné preciznosti míření v CS:GO kterou má relativně málokdo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Previous Post

Twitch přidal Hot Tub kategorii

Next Post

Enhanced Edition prvního Samorostu na Steamu zdarma!

Related Posts