Nová hra Atlas přilákala tisíce diváků na Twitch!

Estimated read time 2 min read

Zprvu problémová hra Atlas je nyní k dispozici na Steam Early Access!

Sledovat cestu hry Atlas bylo vskutku zábavné. Alespoň několik posledních dní, kdy bylo velmi očekáváno její vydání. Streameři a jejich diváci netrpělivě čekali v živém vysílání, jen aby se dozvěděli, že hra byla opět odložena. Nyní je ale čekání u konce!

Jak už to tak v dnešní době bývá, první šanci zahrát si Atlas dostali právě streameři. A hned zaznamenali rekordní účast! Hra se téměř okamžitě stala novým favoritem Twitch.tv a sesadila tak Fortnite na druhou příčku. Ostatní hráči si však museli počkat, až hra vyjde jako Early Access. Tak se taky stalo a hra je nyní k dispozici úplně všem. Normálně stojí asi 30 dolarů, díky slevám ji však můžete pořídit za 25. Tato nabídka platí do 2. ledna.

Na začátku byl problém se servery a hráči se nemohli připojit. Není se čemu divit, hra čelila opravdu velkému náporu. Po několika hodinách  technických problémů byly servery konečně nahozeny a mohlo se začít hrát.

Já osobně jsem Atlas nehrál, ale po sledování streamu můžu říct, že vypadá hodně jako ARK, ale s nádechem pirátů. To je samozřejmě hodně zjednodušené, ale pro představu to bude stačit. Můžete se sami podívat na jeden ze streamů. Třeba vás hra zaujme a využijete slevy.

Atlas se zatím stále drží jako momentálně nejsledovanější hra na Twitch. Rozdíl mezi ní a druhým Fortnite je asi 60 000 diváků. Tak uvidíme, jak dlouho se udrží na vrcholu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.