TOP 10 her, které si musíte do konce zimy zahrát!

8. Silent Hill: Shattered Memories

Tento díl Silent Hill je velmi povedenou předělávkou hry z roku 1999. Nejde však o remake, ale o plnohodnotný “alternativní díl.” Stále budete hledat svou dceru, potkáte známé tváře a zaznamenáte velmi podobné příběhové archy. Atmosféru dokonale doplňuje sněžná bouře, která doslova pohltila celé město. Hra je vytvořena s naprosto skvělým citem pro detail. Už jen svítit baterkou kolem sebe a užívat si atmosféru je zážitek.

7. Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

Horizon Zero Down bylo kritiky i hráči přijato pravdu výborně. Jeho rozšíření The Frozen Wilds byste určitě tuto zimu neměli propásnout. Vydáte se do nového prostředí, které je plné nových úkolů a překvapení. V otevřených prostorách budete tak zavaleni sněhem, že slunce většinu hry ani neuvidíte.

BANNER_WEB2.jpg

6. Tom Clancy’s The Division

Tak tato hra si přímo říká o to, aby byla hrána v zimě! Vždyť vývojáři se nejvíce chlubí právě zpracováním sněhu. Padající sněhové vločky, které aktivně zůstávají na vašem oblečení, jsou vážně něco! Zpracování sněhu v této hře je přímo geniální. Tak hlavně ať se při střílení nepřátel moc netřesou ruce!

BANNER_WEB2.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *