Může herní rukavice zlepšit vaše výkony?

Estimated read time 2 min read

Jak fungují nové herní rukavice? Opravdu můžou pomoct při hraní?

Před pár lety jsme se dovzvěděli o „herních rukavicích,“ které byly novinkou na herním trhu. Jak se ale ukázalo, šlo spíše jen o další oběť RGB šílenství. Svítily sice hezky, ale hrát s nimi bylo opravdu děsné. TechReport je tehdy zhodnotil takto: „Materiál byl velmi kluzký a ovladač nám neustále vyklouzával z rukou. Páčky bez gumového povrchu se téměř nedaly udržet. Psaní s touto rukavicí bylo také děsivým zážitkem.“

Nyní to vypadá, že se dočkáváme novinky v tomto nezvyklém odvětví. Tam kde Channo LED pouze svítila, Flashe Gaming Glove přináší opravdová vylepšení. Slibuje lepší přesnost pohybu myši a pomáhá předcházet zbytečným zraněním. Lepší výkony přijdou hlavně díky teflonovému potahu na vnitřní straně rukavice. To snižuje tření, což znamená, že konečně můžete hýbat se svou myší pohodlněji, rychleji a přesněji než kdy dřív.

To zní skoro úplně stejně, jako teflonová páska, kterou můžete přilepit na spodek své myši, aby lépe klouzala a dáte jí tak až téměř vznášející pocit. Jenže rukavice také předpokládá, že při hraní hýbete celou svou rukou, ne pouze svým zápěstím. To se asi může u každého lišit, ale já třeba hýbu z velké části právě zápěstím. Moje ruka se hýbe minimálně, všechna akce je v zápěstí.

Tato prevence zranění je tedy hlavně spjata především se zápěstím. Podle výrobců posadí vaši ruku do optimální pozice, drží ji rovnou a poskytuje rotační podporu při pohybu myší. Právě to je prý ten velký trhák této rukavice.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.