TOP 10 her, které si musíte do konce zimy zahrát!

2. Metro 2033

Metro na tomto seznamu určitě nesmí chybět! Jak by taky mohlo, celá hra je vlastně o jedné velké zimě. Zimě, která nastala po nukleární válce a zahnala lidi do metra. Ve hře prozkoumáte mnohá zákoutí tmavých tunelů a několikrát vylezete i na zamrzlý povrch. Moskva však není tak zcela opuštěná! Její ulice nyní brázdí nebezpeční mutanti, kteří nebudou dlouho váhat vás zabít. Už při prvním pohledu na zamrzlé město vás zamrazí v zádech.

1. The Long Dark

The Long Dark má vše, co od pravé zimní hry můžete očekávat. Hráč bude postaven před úkol přežít v prostředí po přírodní katastrofě. Udržovat budete svůj hlad i tělesnou teplotu. The Long Dark vám určitě nedá nic zadarmo! Žádnou zombie a podobné nesmysly zde nečekejte, tady proti vám stojí mnohem větší nepřítel – příroda!

BANNER_WEB2.jpg

Už jste hráli všechny tyto hry? Nebo snad máte jiného zimního favorita? Určitě se o svůj názor podělte s ostatními do komentářů! Jak už jsem říkal v  létě, vybrat pouze 10 her je nelehký úkol a nemusím se trefit do chuti úplně všech. Přeji vám krásné prožití letošní zimy. Se sněhem to vypadá docela bledě, nás hráče však jistí virtuální svět!

BANNER_WEB2.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *