League of Legends na více platformách!

Estimated read time 2 min read

Tvůrci snad nejpopulárnější Moba hry – Riot, oznámili skvělou zprávu pro své hráče jejich titulu League of Legends. Zahrajte si odkudkoliv a na čemkoliv.

Je to již 10 let, co tuto hru můžete zapínat na svých plechových mazlíčcích a Riot Games udělalo další krok kupředu a srovnává se s ostatními tvůrci Free-To-Play her, jako je např. WarGaming. Již v roce 2020 se proběhneme např. s Ashe i na mobilních zařízeních, na své si přijdou i majitelé konzolí. Spuštění této verze zatím nebylo přesněji datově udáno.

Oznámení bylo zveřejněno během živého vysílání 10. výročí League of Legends, kde Michael Chow také prozradil název mobilní verze – League of Legends: Wild Rift.

Vyjádření Michaela Chowa:
Mnozí z Vás už mnoho let říkají, že zážitek z počítačové verze League of Legends se jaksi nevejde do vašeho životního stylu, tím pádem si nezahrajete se svými přáteli. Díky vašim názorům se stále učíme a nenecháváme vás na holičkách, proto přichazí nový Rift, který spojí hráče na mobilních zařízeních a také herních konzolích.

V podstatě se bude jednat o stejné League of Legends jaké známe, ale s úpravami, které budou splňovat požadavky mobilních a konzolových hráčů. Dle Chowa by zápasy měly trvat kratší dobu v rozmezí 15 až 20 minut. Bohužel, ale také oznámil, že nabídka šampiónů a vzhledů nezahrne vše jako tomu je na PC.

Předběžné registrace jsou již k dispozici prostřednictvím Google Play, ale zatím není známo, které mobilní zařízení či konzole dostanou tuto podporu.

Zdroj: gamesradar.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.