Polda 7 odložen na příští rok

Nového Poldu si o Vánocích nezahrajeme.

Těšili jste se, že si o Vánocích zahrajete další díl známé české adventury Polda? Tak to pro vás máme zřejmě špatnou zprávu, protože vydání hry bylo přesunuto na začátek roku 2022.

Vina však není tak úplně na straně vývojářů. Vše samozřejmě zapříčinila pandemie, která se bohužel ani tomuto studiu nevyhla. Petr Svoboda byl na nějakou dobu hospitalizován s těžkým průběhem nemoci.

Studio stálo před velmi těžkým rozhodnutím, jestli některé části hry ořezat a stihnout termín vydání nebo datum posunout. Nakonec se rozhodli pro druhou možnost. Vývojáři říkají, že by hru rádi stihli vydat v prvním čtvrtletí roku 2022, ale i to pro ně prý bude docela náročné.

Petr Svoboda se všem fanouškům již omluvil a slíbil, že tvorba vývojářských deníčků bude určitě pokračovat. Fanoušci se tak nemusejí bát, že by byli drženi ve tmě.

Polda 7 vyjde na celou řadu platforem – PC, Mac, Android a iOS. O konzolových verzích toho zatím moc nevíme, ale je dost možné, že se Polda 7 podívá i na Nintendo Switch. Pro hráče na PC a Macu je pak připravena i krabicová verze.

Total
1
Shares
1 comment
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Previous Post

Aliens: Fireteam Elite si zahrajeme už v srpnu

Next Post

Proč jsme se nikdy nedočkali Mass Effect filmu?

Related Posts