Polda 7 odložen na příští rok

Estimated read time 2 min read

Nového Poldu si o Vánocích nezahrajeme.

Těšili jste se, že si o Vánocích zahrajete další díl známé české adventury Polda? Tak to pro vás máme zřejmě špatnou zprávu, protože vydání hry bylo přesunuto na začátek roku 2022.

Vina však není tak úplně na straně vývojářů. Vše samozřejmě zapříčinila pandemie, která se bohužel ani tomuto studiu nevyhla. Petr Svoboda byl na nějakou dobu hospitalizován s těžkým průběhem nemoci.

Studio stálo před velmi těžkým rozhodnutím, jestli některé části hry ořezat a stihnout termín vydání nebo datum posunout. Nakonec se rozhodli pro druhou možnost. Vývojáři říkají, že by hru rádi stihli vydat v prvním čtvrtletí roku 2022, ale i to pro ně prý bude docela náročné.

Petr Svoboda se všem fanouškům již omluvil a slíbil, že tvorba vývojářských deníčků bude určitě pokračovat. Fanoušci se tak nemusejí bát, že by byli drženi ve tmě.

Polda 7 vyjde na celou řadu platforem – PC, Mac, Android a iOS. O konzolových verzích toho zatím moc nevíme, ale je dost možné, že se Polda 7 podívá i na Nintendo Switch. Pro hráče na PC a Macu je pak připravena i krabicová verze.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.