Streamer Anomaly omylem odhalil svůj obličej

Estimated read time 2 min read

Nic si z toho však nedělá.

Pro mnoho Twitch streamerů je obličej nedílnou součástí jejich značky. Pro některé je to však naopak. CS:GO a Valorant streamer Anomaly dlouhá léta svůj obličej bezpečně střežil. Na nedávném streamu se však stala drobná chyba ve streamovacím softwaru a streamer omylem fanouškům svůj obličej ukázal.

Se stále větší popularitou internetu je pro mnohé tvůrce marketing skutečně důležitý. Třeba Dr Disrespect svůj „kostým“ nenosí jen tak pro srandu. U Anomalyho to však bylo jiné. Jeho typická lyžařská maska sloužila spíše k zachování soukromí a zakrytí identity. To se mu od založení svého kanálu v roce 2007 dařilo docela dobře.

https://www.youtube.com/watch?v=49fb-MxlL0I

Toto „odhalení“ se stalo na streamu 26. června, kdy Anomaly narazil na problémy s OBS. Chvíli se hrabal v nastavení a pak mu obraz nečekaně přeskočil tam, kde neměl zakrytý obličej. Sám streamer i ostatní členové vysílání neudrželi svůj smích.

Vypadá to ale, že Anomaly si z incidentu nic nedělá. Všemu se jen zasmál, stream restartoval a vše běželo dál podle plánu. Možná byste čekali, že pro Anomalyho bude odhalení obličeje velkým momentem. Je určitě jen dobře, že situaci dále nijak neřeší, protože by to také mohlo vést ještě k většímu narušení jeho soukromí.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours
  1. 1
    George

    Teď se mu budou lidi na ulici smát že je to internetový žebrák co se nechá vydržovat dětma z kapesného. 😀

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.