Konečně byl nalezen ztracený Herobrine seed

Estimated read time 2 min read

Prozkoumejte původní Herobrinův svět!

Herobrine byl v Minecraftu vždycky tak trochu legendou. Jednalo se o creepypastu z roku 2010, která se však více proslavila až o trochu později, když streamer Copeland zveřejnil několik dokazujících obrázků. Příběh je asi takový, že se Herobrine objevuje v singleplayer hrách a dělá podivné věci, jako kopání 2×2 tunelů nebo ostříhání všech listů ze stromu. Vypadat má úplně stejně, jako defaultní Minecraft skin, akorát má čistě bílé oči.

Jako každá správná legenda, i tato se prolíná do reálného světa – Herobrine měl být Notchův mrtvý bratr. Jak se ale později ukázalo, celá věc byla naprosto smyšlená. Např. Notch nikdy žádného bratra neměl.

Některé části tohoto příběhu však fake nejsou. Třeba svět, kde byl Herobrine poprvé „spatřen,“ opravdu existuje. Nikdo však velmi dlouho nevěděl, který svět to vlastně je. Specifické světy v Minecraftu je možné znovu vytvořit díky „seedu,“ ale pokud jej neznáte, máte zřejmě smůlu. Díky programovacím technikám je však možné nechat počítač pochroustat pár čísel a možná ztracený seed nakonec najdete! A přesně tak byl konečně nalezen i známý Herobrine seed.

Konkrétně byl nalezen jedním z programátorů na síti Reddit. Vytvořit kód mu zabralo něco málo přes 50 hodin a následovalo několik měsíců testování a debugování.

Pokud se chcete na svět podívat, musíte využít Minecraft Java edici s podporou historických verzí. Vyberte si verzi a1.0.16. Tato verze bohužel nepodporuje zadávání seedu a proto musíte využít tento předpřipravený soubor. To vám vygeneruje úplně nový Herobrine svět a dokonce budete stát i na přesně správném místě!

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.