TCL přináší vyjímečnou domácí zábavu s novými modely televizorů a soundbarů

Estimated read time 4 min read

Společnost TCL Electronics, jeden z dominantních hráčů v globálním odvětví výroby televizorů a přední značka spotřební elektroniky, představila 12. dubna nové modely televizorů QLED a Mini LED řady C, které budou během tohoto roku postupně uvedeny na evropský trh. Společnost TCL implementuje pokročilé zobrazovací technologie do svých modelů televizorů MiniLED QLED nejnovější generace a nabízí ten nejlepší zážitek i pohlcující zábavu na televizorech velkých formátů. TCL dále zvyšuje laťku audio zážitků a uvádí novou řadu soundbarů, včetně druhé generace své vlastní oceňované technologie RAY•DANZ.

Nové modely televizorů řady TCL C

V roce 2022 chce TCL i nadále inspirovat k dokonalosti v duchu sloganu „Inspire Greatnes“, a proto tato společnost pracovala na nových Mini LED a QLED televizorech, aby nabídla digitálně propojenou zábavu pomocí pokročilých zobrazovacích technologií. V roce 2022 přidává TCL čtyři nové modely do své řady C a vychází vstříc požadavkům svých zákazníků. Nové modely řady C jsou: TCL Mini LED 4K TV C93 a C83, TCL QLED 4K TV C73 a C63.

Optimalizovaný a plynulý zážitek pro všechny milovníky her

Společnost TCL je aktivním hráčem ve světě počítačových her. Poskytuje hráčům vysoce kvalitní obrazovky a nekonečné herní možnosti pro lepší zážitky z hraní. V roce 2022 se TCL posunula o krok dál a u svých modelů řady C nasadila obnovovací frekvenci s hodnotou 144 Hz1. Zajistila tím rychlejší odpověď systému, ostřejší zobrazování a bezproblémové hraní her. Modely řady TCL C s obnovovací frekvencí 144 Hz podpoří hry náročnější na vyšší a rychlejší zobrazovací frekvence, aniž by došlo k porušení obrazovky. Dynamická obnovovací frekvence přizpůsobí přehrávání obsahu a poskytne plynulejší a bezproblémové hraní her, takové, jaké si přejí jejich tvůrci.

Pro hráče je odezva systému stejně důležitá jako dobrý obraz. Televizory řady TCL C63 díky technologiím HDMI 2.1 a ALLM poskytnou hráčům zážitek z hraní her při nízké prodlevě systému a umožní nejlepší automatické nastavení obrazu. Hráče s profesionálními ambicemi potěší navíc na televizorech TCL C93, C83 a C732 režim Game Master Pro, který zajistí automatické přidání herních funkcí pro plynulé akční hraní, nízkou latenci a nejlepší nastavení obrazu pro hraní her díky podpoře technologií HDMI 2.1, ALLM, 144 Hz VRR a 120 Hz VRR, FreeSync Premium a herního panelu Game Bar.

To nejlepší z technologií TCL Mini LED a QLED

Od roku 2018 se společnost TCL zaměřuje na rozvoj technologie Mini LED, kde zaujímá vedoucí pozici. Tento rok, opět s ambicemi stát se hlavním hráčem v odvětví televizorů Mini LED, společnost TCL provedla významná vylepšení této technologie. Zcela nové Mini LED modely C93 a C83 nyní nabízejí ještě lepší vizuální zážitky díky vysokému a přesnému kontrastu, menší chybovosti, vyššímu jasu i lepší stabilitě obrazu.

Filmový zážitek díky zvuku ONKYO a Dolby Atmos

Jde o to, plně se ponořit do zvuku. Televizory řady TCL C přinášejí technologie ONKYO a Dolby Atmos. Reproduktory ONKYO jsou navrženy pro přesný a čistý zvuk a umožňují vychutnat si zvuk Dolby Atmos přímo doma. Může to být intimní dialog nebo komplexní zvukový formát, kdy každý detail oživne v bohaté čistotě a hloubce a zazní krystalicky jasný zvuk.

Modely TCL C93 mají vysoce kvalitní zvukový systém ONKYO 2.1.2 s integrovanými, dopředu vyzařujícími reproduktory, dedikovaný basový reproduktor a dva vertikální, vzhůru vyzařující reproduktory pro vertikální zvuk Atmos. Modely TCL C83 přinášejí pohlcující řešení ONKYO 2.1 s integrovanými stereo reproduktory. Tato řada má také dedikovaný basový reproduktor umístěný na zadní straně televizoru a přináší filmovou kvalitu zvuku, který přenese filmový zážitek do další dimenze…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.