Oblíbené MMO Tera v červnu skončí

Estimated read time 2 min read

Hráči se mohou loučit až do 31. června.

Akční fantasy MMO Tera je tu s námi už hodně dlouho. První zmíňky o něm se datují až do roku 2010. Na svém začátku se sice hře moc nedařilo, ale po nespočtu rozšíření se z něj stala poměrně slušná hra, na kterou mnozí nedají dopustit. Všechno dobré však musí jednou skončit a ani tuto hru to nemine. Tera tak oficiálně ukončí svůj provoz letos v červnu.

Rozhodnutí o ukončení hry přišlo přímo od vývojářů Bluehole. Ti se prý shodli na tom, že již dále nemohou poskytovat obsah, který si jejich hráči zaslouží. Dále by se rádi věnovali jiným věcem.

Servery zůstanou online až do 30. června. Do té doby mají vývojáři v plánu celou řadu eventů, které hráčům jejich poslední měsíce zpříjemní. Registrace nových účtů a prodeje herní měny se zastaví už 31. května.

Pokud jste si hru ještě stále nevyzkoušeli, máte tak ještě chvíli čas. Věřím totiž, že poslední měsíce hry budou skutečně plné zvláštního obsahu. Hra byla v provozu asi 10 let a věřím, že je pro ni naplánován královský odchod. Pro stávající hráče je k dispozici kompletní FAQ, kde se dozví, co všechno pro ně konec hry znamená.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.