Nové Tales From the Borderlands ještě letos!

Estimated read time 2 min read

O hru se tentokrát postará přímo Gearbox.

Šéf Gearboxu prozradil, že ještě tento rok plánují vydat nové Tales From the Borderlands. Studio na tomto titulu již velmi usilovně pracuje.

Rádi bychom i nadále rozšiřovali univerzum Borderlands a mysleli jsme, že bude super se opět ponořit do světa interaktivní fikce. Tentokrát se pokusíme dodat skvělé nové postavy a jejich unikátní příběhy.

Gearbox

O nový díl Tales From the Borderlands se postarají přímo Gearbox Software takže bude velmi zajímavé sledovat, jak se hra vlastně povede. Kouzlo prvního dílu bylo totiž hlavně v tom, že ho napsal úplně někdo jiný a my jsme tak dostali trochu jinou perspektivu. Tenkrát se o hru postaralo studio Telltale Games, které se na takový druh her specializovalo. Otázkou tedy zůstává, jestli Gearbox dokáže zachytit tu stejnou atmosféru.

Oznámení na Twitteru uveřejnilo i 2K Games, které bude celou hru vydávat. I přes to, že druhý díl již nebude od Telltale, reakce jsou překvapivě dobré. Fanoušci na nové Tales From the Borderlands čekali už poměrně dlouho. Po prvním díle se bohužel nikdy nedostavilo pokračování, protože Telltale brzy na to zmizelo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.