TCL představili nadupané herní televize

Estimated read time 2 min read

Není čas koupit novou televizi?

Společnost TCL se již dlouhá léta řadí mezi světovou špičku v prodeji televizí a dalších domácích spotřebičů. Díky pokrokovým inovacím v roce 2020 prodali skoro 24 milionů televizních setů. Jejich vlajkovou lodí jsou především mini LED panely, díky kterým získávají televize úplně nový rozměr.

TCL v posledních letech dosti investují do sportu i gamingu a když na své poslední konferenci oznámili spolupráci s Activision na Call of Duty Vanguard, všem bylo jasné, že se chystá něco skvělého i pro herní komunitu. Tou novinkou jsou hlavně televize TCL Mini LED 8K TV X925. Jelikož jsou mini LED až 7x menší než obyčejné LED, může jejich spojení s technologií QLED a 8K vytvořit skutečně realističtější a detailnější obraz. 8K scaling pak zajistí, že i ty méně kvalitní obrazy budou stále pastvou pro oči.

Hráči také jistě ocení celý herní balíček. Televize obsahuje HDMI 2.1, Wifi 6 a podporu ALLM či eARC. To vše pak završuje frekvence 120Hz. V poslední řadě je tu pak špičkový zvukový systém, jehož 25 reproduktorů vykouzlí zvuk všude v místnosti.

Televize navíc obsahuje již integrovanou Google TV, Google asistenta a Google Duo. Zaujmout pak může i velmi pohotové ovládání pouze pomocí gest jedné ruky. Díky chytré televize je tak možné ovládat i další chytrá zařízení v domě.

Kromě toho však TCL představili další domácí spotřebiče. Nabízí se třeba chytrá klimatizace nebo skutečně propracovaná lednička s LED obrazovkou. Více podrobností o všech novinkách můžete zjistit na stránkách TCL.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.