Připravte se na remake Star Wars: Knights of the Old Republic!

Estimated read time 2 min read

Remake legendárního RPG je tady!

Pokud hledáte opravdu úspěšnou Star Wars hru, určitě narazíte na Star Wars: Knights of the Old Republic. Všichni fanoušci tohoto RPG teď zajásali nadšením, protože byl oznámen remake. Hra nese jednoduše název Star Wars: Knights of the Old Republic Remake. Vývoj však místo BioWare vede studio Aspyr, které má již zkušenost s remasterem Star Wars: Republic Commandos.

Hra je určitě v dobrých rukou, protože Aspyr mají se Star Wars již bohatou zkušenost. Svého času přivedli hry Jedi Knight: Jedi Academy a Jedi Outcast na Nintendo Switch a PlayStation. Originální Knights of the Old Republic pak úspěšně otevřeli i na iOS zařízení.

Na oficiálních stránkách se můžeme dočíst, že hra bude při vydání exkluzivně pouze na PS5. Lucasfilm Games však rychle potvrdili, že později vyjde i na PC.

Původní hra vyšla v roce 2003 na PC a Xbox. Dlouho byla brána jako ta nejlepší Star Wars hra, jaké jsme se kdy dočkali. V roce 2012 se pak konečně objevila i na Steamu. Hráči si tento titul oblíbili hlavně díky povedeným RPG elementům. Každý měl možnost si vybrat, na jakou stranu Síly se postaví.

Příslibem remaku by pak měl být úplně ten stejný pocit volnosti a otevřených možností. Hra bude vystavěna znovu úplně od základů, aby odpovídala těm nejnovějším požadavkům herního trhu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.