Stíny Černobylu a Stalker Remaster Mod!

Estimated read time 2 min read

Ukrajinská akční FPS hra Stalker: Shadow of Chernobyl běžící na X-Ray Enginu dostává remaster mod – Ray Tracing, 8k textury či velmi divoké počasí.

Prvnímu dílu S.T.A.L.K.E.R. s podtitulem Shadow of Chernobyl v posledním desetiletí narostlo dost vrásek, ale i přesto si zachovává svou ponurou náladu, depresivní pole či bezútěšnou sovětskou architekturu. Novým STALKER Remaster se může pyšnit jeho tvůrce Strelokkkk, který pevně věří v trilogii remaster modů, a soudě podle traileru je na dobré cestě.

Dočkáme se remasteru Call of Pripyat či Clear Sky?

https://www.youtube.com/watch?v=NC5YtdfvmuI

Účelem celého módu je zachovat zážitek z barev stínu v Černobylu, ale s moderními inovacemi jako je Ray Tracing, kvalitnější textury vylepšené God Rays a spousta vylepšení životního prostředí či modelů.

Zatímco AI, zbraně a další funkce si zachovávají svůj design, můžete se kochat prostředním, změnami počasí či doprovodných „Epic Blowouts„. Blouwouts jsou masivní úniky energie, které jsou vystiženy jako červené bouře, které byly z původní verze vyříznuty, modifikátoři je nakonec do hry vracejí.

Zdroj: pcgamer.com

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours
  1. 1
    KILLERSTALKER

    Zdravím, jsem modder hry STALKER a rád bych upozornil, že tento mod není to za co se vydává. Dotyčný použil hromady věcí od různých mých kolegů ( engine, textury, modely atd) a vydává je za svoji práci a ještě navíc na cizí práci vydělává peníze, kdykoliv mu napíšeme o této skutečnosti, tak naše komentáře smaže.

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.