Diablo IV bude bez Offline režimu!

Estimated read time 2 min read

Na povrch nedávno propluly zprávy ohledně režimů pro nový, již čtvrtý díl Diabla. Společný Open World bude vyžadovat internetové připojení, je to pro Blizzard dobrým východiskem?

Dle vyjádření hlavního designéra Joea Shelyho existuje velký, plynulý, propojený a sdílený prostor v online režimu, kde se můžete spojit se svými přáteli, obchodovat, či hrát PVP. Za Blizzard také uvedl, že je pro hráče zábavnější online režim.

Sdílený otevřený svět“ dává v podstatě čtvrtému Diablu formu MMO, takže není divu, že budete vždy vyzváni k připojení do online režimu za účelem naplnění světa ostatními hráči. Budete mít možnost hrát solo, ale nikoliv offline.

Diablo 4 představují světové události, jako je např. domácí Blizzcon v Anaheimu – byla prozatím odhalena města, které fungují jako sociální centra, PVP zóny a trvale obydlený Open World. Blizzardu jde o vytvoření sociálnějšího Diabla než bylo Diablo 3, které poprvé okusilo online režim.

Blizzard neprozradil ani kdy hra přesně vyjde, pouze uvedl „Nevyjde brzy“.

Můj názor na možnost pouze online režimu? Myslím si, že se máme čeho obávat. Vzpomeňme si na březen 2012, kdy vyšlo třetí Diablo, které mělo problémy se stabilitou připojení. Stále se v tomto díle objevuje strašák hráčů „Chyba 37„. Diablo 3 nebylo hráčům zpřístupněno hned po vydání, po kterém Blizzard implementoval systém přihlašovací fronty.

Zdroj: pcgamer.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.