Budoucnost serie Titanfall je stále nejasná

Estimated read time 3 min read

Jak vidí Vince Zampella budoucnost hry Titanfall?

Studio Respawn Entertainment, které stojí za hrami Titanfall, Apex Legends a Star Wars Jedi: Fallen Order, slaví své desáté výročí. Ve videu se ohlédli za svou úspěšnou dekádou a také na budoucí plány.

I do budoucna plánujeme přinášet našim fanouškům hry vysoké kvality. 2019 byl skvělý, začalo to spuštěním Apex Legends a skončilo Star Wars Jedi: Fallen Order.

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na Titanfall, který je našemu studiu velmi blízký, protože pomohl celý náš tým konečně dostat na mapu a ukázal světu, jaké hry chceme vyvíjet.

I přes všechnu chválu a fakt, že Titanfall 2 je opravdu unikátní hra, Zampella s lítostí prozradil, že na novém Titanfall se stále nepracuje.

Momentálně ve vývoji není. Pořád tu ale je. Malé kousky světa vidíte občas třeba v Apex Legends. Jednou bych ale rád viděl oživení této serie. Uvidíme, jestli se nám to povede.

To však neodpovídá tomu, co v roce 2019 řekl EA CEO Andrew Wilson. Ten tehdy prohlásil, že ve vývoji je dokonce hned několik Titanfall her. Později byl však tento plán prý odložen, aby se tým mohl soustředit na Apex Legends a Star Wars Jedi: Fallen Order. Nová Star Wars hra navíc zaznamenala velký úspěch, proto se není čemu divit, že Titanfall zůstává stále v pozadí.

Titanfall 2 je sice velmi kvalitní a zábavná hra, ale i tak zaznamenal velmi malé prodeje. Za to však může spíše pochybné rozhodnutí ze strany EA. Protlačit druhý díl Titanfall mezi Battlefield 1 a Call of Duty: Infinite Warfare určitě nebyl dobrý nápad.

Naštěstí Titanfall ještě není úplně ze hry. Zampella řekl, že jednou z možností je, že serii převezme jiné EA studio, třeba DICE LA.

Nechci říkat, že přesně to se stane. Nejdříve se podíváme na všechny možnosti a vybereme to, co se bude zdát nejlepší.

Budoucnost serie Titanfall je tak stále nejasná. Jde vidět, že vývojáři by rádi tuto serii znovu oživili, ale jejich momentální plány to tak úplně neumožňují. Pořád ale pevně věřím, že se dalšího dílu někdy dočkáme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.