Shroud opouští Twitch! Kde teď bude streamovat?

Estimated read time 2 min read

Populární streamer Shroud opouští Twitch!

Shroud (Michael Grzsesiek) je jednou z nejznámějších tváří Twitche dnešní doby. Nebo do nedávna alespoň byl. Rozhodl se totiž, že Twitch opustí a přidá se na stranu Microsoftu.

Shroud se rozhodl, že stejně jako Ninja přesune své streamy na Mixer. Microsoft tak získal další velkou tvář na svou platformu. Shroud sice není tak velký „mainstream,“ jako třeba Ninja, ale jeho divácká základna je jedna z největších. Původní CS:GO pro nyní streamuje spoustu různých her, včetně Rainbow Six Siege, Apex Legends nebo Minecraftu! Získal si přes 6,5 milionů diváků, což z něj dělá druhého největšího streamera na platformě.

Shroud o svém přesunu zatím nic moc neřekl. Víc informací se snad dozvíme v budoucnu. Jeho Mixer má momentálně přes 33 tisíc sledujících. Tento počet se neustále zvětšuje. Všechny své diváky ujišťuje, že se toho pro ně vlastně moc nezmění. Pouze se přesouvá na novou platformu, streamy budou probíhat pořád stejně.

Jestli Microsoft za tento přestup zaplatil nebo se Shroud rozhodl sám zatím není jisté. Pokud se ale jedná o první variantu, možná se Shroud objeví i na nějakých propagačních akcích, stejně jako Ninja.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours
  1. 1
    George

    Nikdy jsem nepochopil proč se vlastně lidé dívají jak někdo jiný hraje hry a ještě si ho vydržuji ale 6,5 milionu lidí je dobrý zástup dojných krav. Každopádně mu za to museli zaplatit. Nikdo by jen tak nezahodil 6,5 milionu lidí v naději že za ním přejdou na jinou platformu a budou mu pořád posílat socku.

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.