Sleduj 30 minutový gameplay z Terminator: Resistance

Estimated read time 2 min read

Máme tu pro vás 30 minutový trailer ze hry Terminator: Resistance, kterou mají na svědomí vývojářy z polského Teyonu.

Již brzy – to je 15. listopadu tohoto roku, má světlo herního světa spatřit nová first person akční hra Terminator: Resistance. Zámořští hráči si ho budou moci zahrát až 3. prosince 2019.

Konečně jsme v něčem dopředu, že?

Možná žijete v podvědomí, že tato akční FPS bude plná explozí, přestřelek či rozstřelených hlav terminátorů – Bohužel tomu tak není. Vše nám potrvdil – no spíše vyvrátil gameplay, který vyšel minulý měsíc. Toto video nám naznačuje, že hlavní hrdina vyvinutý Teyonem bude mít celé sekce aniž by se dotkl spouště.

Záběry z livestreamu PlayStation Acess EGX obsahují spoustu tajností, hackování prostřednictvím miniher ve stylu Frogger a otevírání zámku pro lootovaní. Spíše než explodující terminátory budete mít na starost kontrolu nepřátelských věží a přejmout jejich vedení, aby pro vás byla hra složitejší:

Pokud budete spatřen pomocí T-800 je více než jasné, že budete roztaven, což nám naznačuje, že stealth bude o dost nutnější než jakákoliv volba rush attacku.

Představme si, že kolem věží nepřátel jsme proklouzli, vstoupíte tak do nemocnice, která vás postraší hororovými vibracemi. T-800s se plouží po chodbách, zatím co vy prolejzáte ventilací nemocnice.

Možná pro zlepšení toho, co můžete od hry očekávát, Vám pomůže informace, že polští tvůrci z Teyonu již dříve vytvořili hru Rambo: The Video Game, která nesklidila moc kladných ohlasů. Hra bude dostupná pro platformy PC, PS4 a Xbox one.

Zdroj: pcgamer.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.