Rychlý disk WD_BLACK P50 potěší každého hráče

Estimated read time 2 min read

S diskem od Western Digital budou vaše data v bezpečí.

Hry jsou stále náročnější na kapacitu i  rychlost disků a hráči často nevědí, kam se s tímto problémem obrátit. Vaše trable nyní zažene firma Western Digital a její nový rychlý disk WD_BLACK P50! Pojďme se na něj podívat.

Tento disk je dalším nástupcem řady WD_Black, kde najdeme jak interní SSD disky tak i externí HDD a SDD disky. Charakterizuje je především velký výkon, vysoká ukládací kapacity a atraktivní design, který padne do oka každému hráči.

WD_BLACK P50 rozhodně není vyjímkou, protože dokonale vyvažuje rychlost a výkon. Vašemu počítači nebo konzoli nabídne ukládací prostor až 2TB a nutnost promázávání her se tak stane na dlouhou dobu fikcí. Disk disponuje novým moderním rozhraním SuperSpeed USB, které dosahuje přenosové rychlosti až 20 Gb/s! S takovou rychlostí téměř eliminujete načítací čas a můžete se déle věnovat svým herním výzvám.

Díky novému rozhraní bude každý hráč s WD_BLACK P50 připraven i na využití budoucího hardwaru a dalšího moderního příslušenství. Disk je navíc vyroben s důrazem na odolnost a žádný otřes ho jen tak nerozhodí.

Řada WD_Black cílí především na ničím nerušené hraní a hráči po celém světě jí svěřují svá data. Nabízí spolehlivé navýšení kapacity a rychlosti, které při hraní ocení úplně každý. Díky 5leté záruce si můžete být jisti, že vaše data budou na velmi dlohou dobu v bezpečí.

Koukněte na naše video:

https://www.facebook.com/imperiumhracu/videos/294648065133669/

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.