Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 odloženo na 2021

Estimated read time 2 min read

Očekávané RPG se znovu odkládá.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 si zahrajeme až v roce 2021. Vývojáři to oznámili dnes na svém Twitteru. RPG mělo původně vyjít už v březnu, ale později bylo posunuto na nespecifikované datum někdy v roce 2020. A teď se přesouvá na další rok.

Vývojáři bohužel neuvedli, kdy přesně v roce 2021 se na hru můžeme těšit. Odložení se ale dalo čekat, hlavně kvůli velmi malému počtu posledních updatů.

https://twitter.com/VtM_Bloodlines/status/1293064749157167105?s=20

Našim cílem je udělat tu nejlepší možnou hru, aby hráče doslova vtáhla do našeho světa a aby se stala vhodným nástupcem originálních Bloodlines her. Díky vysokým nárokům na kvalitu je teď pro nás velmi obtížné dodat hru včas.

To znamená, že náš cíl vydat hru v roce 2020 už není možný. Posunuté datum vydání je tak jen jeden ze způsobů, jak hru udělat co nejlépe.

Může se to sice zdát trochu zvláštní, ale odložit datum vydání zní jako docela dobrý nápad. Letos bude RPG trhu pravděpodobně dominovat Cyberpunk 2077 a mohlo by se stát, že na sebe Vampire nestrhne tak velkou pozornost. Podle posledních zpráv to vypadá, že Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 bude moc dobrá hra a trocha čekání se určitě vyplatí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.