Dalším operátorem v Call of Duty bude Nicki Minaj

Estimated read time 2 min read

Po bojišti bude běhat nově i Nicki Minaj.

Herní svět je skutečně zajímavým místem. Někdy se totiž dočkáme novinek, nad kterými zůstává rozum stát. A jedna taková právě přichází. Do Warzone a Modern Warfare totiž míří Nicki Minaj.

Zpěvačka se do Warzone a Modern Warfare 2 dostane v rámci obsahového updatu 5. sezóny. Ten by měl být live už od 2. srpna. Activision navíc říká, že Minaj kompletně nadabovala svou postavu a navrhla i vlastní balíček v obchodě. Žádné detailnější informace a cenu balíčku zatím bohužel neznáme.

(zdroj: Activision)

Celý tento update vlastně existuje kvůli toho, aby se oslavilo 50 let hip hopu. Možná vás proto nepřekvapí, že Nicki Minaj není jediná. Přidá se k ní i Snoop Dogg a v později také 21 Savage. Aktualizace pak dále zpřístupní nějakou novou muziku, která hraje ve vozidlech. Pokud novou hudbu chcete, musíte se několikrát přihlásit v období od 7. do 16. srpna. Skladby totiž budou vycházet postupně a budou zahrnovat několik časových období.

Aktualizace pak také přidá 4 nové mapy a 3 nové herní režimy do Modern Warfare 2. Ve Warzone se pak můžeme těšit na pár nových vozidel, nové zbraně a skiny.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.