Razer vydává nová sluchátka bez RGB

Estimated read time 2 min read

Razer přichází s novými hybridními headsety z řady Barracuda.

K sortimentu oblíbené značky Razer se připojí nové přírůstky z řady Barracuda. Jedná se o nové headsety Barracuda, Barracuda Pro a refresh sluchátek Barracuda X. Všechny tyto výrobky se vyznačují sjednoceným designem, který se hodí jak domů tak na cestu. Nejsou přehnaně výrazné, mají černou barvu a jsou kompletně bez RGB.

Každý z těchto headsetů ze referován jako hybridní. To znamená, že je nemusíte připojovat pouze pomocí 2.4GHz bezdrátu, ale můžete využít i Bluetooth. Poslední dobou se ukazuje, že stále více výrobců volí právě tuto cestu. A jelikož zvukově jsou sluchátka na velmi vysoké úrovni, je to zřejmě volba dobrá. Řada Barracuda se navíc vyznačuje velmi neagresivním vizuálním stylem a klidně si tak dokážu představit, že bych sluchátka využil třeba i ve vlaku.

Nejdražší z celé této řady by měly být sluchátka Barracuda Pro, by se měly prodávat za cenu okolo 6 000 Kč. Za takovou cenu máte ale hodně muziky. Sluchátka disponují aktivním tlumením okolního hluku, zajímavými možnostmi úpravy zvuku a nebo třeba paměťovou pěnou pro pohodlí vašich uší. Kvalitou se tak vyrovnají těm největším momentálním špičkám na trhu.

Trochu levnější bude pak klasický Barracuda model, který nabídne vychytávek trochu méně. Pořád by ale mělo jít o velmi kvalitní produkt. Výdrž baterie má stačit na 40 hodin provozu, což by snad mělo být dostatečné. Zajímavý je pak model Barracuda X, který by měl být z celé řady nejlevnější, ale za to nabídne výdrž baterie o 10 hodin delší.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.