Dlouho očekávaný Minecraft Wild Update dorazí v červnu

Estimated read time 2 min read

Wild Update můžeme čekat už 7. června.

Dlouhé čekání na slibovaný 1.19 update do Minecraftu je skoro u konce. Mojang tento rok moc detailů o svém časovém rozvrhu neprozrazuje a my jsme se proto až nedávno dozvěděli, že update dorazí už 7. června! Pro hráče Minecraftu tak léto začne vskutku hezky.

Mojang ještě jednou všechny nové změny rekapituluje na svém blogu. Tento update bude poslední vlnou novinek, které byly odloženy z minulého roku. Děsivý Warden a Deep Dark biom měli být původně již v updatu Caves & Cliffs v roce 2021. Tento update byl pak rozdělen na dvě části a nakonec spadl až do Wild Updatu.

Pokud jste si již zkoušeli nějaký ze snapshotů, určitě víte, že Warden je typ moba, který hráčům nic neodpustí. Tyto příšery a jejich obrovské svítící oči vás budou pronásledovat až na samotný konec světa. Warden dává ukrutně velké poškození a jistě budete souhlasit, že zvuky jeho tlukoucího srdce jsou skutečně děsivé.

Wild Update ale není jen o děsivých monstrech a biomech. Na své si jistě přijdou i kreativní hráči díky novým dřevěným blokům, lucernám a rozbořeným pradávným městům.

Wild Update přijde už 7. června na Javu i Bedrock.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.