První DLC do Assassin’s Creed Odyssey představuje legendárního Assassina!

Estimated read time 2 min read

Ubisoft představuje první epizodu Legacy of the First Blade

Po několika malých updatech a vylepšeních se konečně dočkáváme prvního Assassin’s Creed Odyssey DLC! Jak jsme vám slibovali již před vydáním, podíváme se na první epizodu příběhového archu Legacy of the First Blade. Objeví se zde Darius, legendární Assassin a držitel originální skryté dýky.

Ubisoft se snaží dotlačit Assassin’s Creed pořád dál a chtějí z něj udělat hráčům více otevřené RPG. Toto DLC se však vrací trochu do minulosti. Pokud máte opravdu dobrou paměť, můžete si postavu Dariuse pamatovat už z Assassin’s Creed 2. Tedy spíše jen jeho sochu. Už z té doby o něm víme, že je to někdo velmi důležitý. Můžete jej znát jako člověka, díky kterému Xerxes potkal svou smrt. Nic víc jsme o něm však nevěděli a pořád je pro nás malou historickou záhadou.

Darius se nejprve objeví jako váš nepřítel, v Makedonii se však přidá na vaši stranu díky společnému nepříteli. Ten přijde z Persie, stejně jako Darius. Všichni vaši nepřátelé budou napojeni na řád, který nakonec způsobí pár problémů postavám z Origins.

Další dvě kapitoly se zpřístupní někdy příští rok a úplně nový herní arch je plánován na jaro. Pokud nevíte, na co se v budoucnosti Assassin’s Creed Odyssey můžete těšit, vše jsme vám sepsali v tomto článku.

Podívejte se na trailer první epizody Legacy of the First Blade:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.