CS:GO je nyní Free to Play!

Estimated read time 2 min read

Valve přidává battle royale a mění CS:GO na free to play

Valve nedávno oznámilo velký update do CS:GO. Hráči očekávali už dlouho vytouženou operaci, nic takového se však nestalo. Místo toho jsme se dočkali nového herního modu Danger Zone. Jo a ještě jedna maličkost, CS:GO je nyní free to play.

Začal bych tou lepší zprávou, přidání battle royale. Danger Zone je nový herní mod s prvky battle royale v CS:GO prostředí. Hráči zde musejí využít svých schopností a omezených prostředků, aby se dostali až na vrchol. Mod si proti sobě zahraje 16 solo hráčů nebo 18 hráčů ve dvojicích a trojicích. Nečekejte však nic dlouhého. Klasický zápas trvá tak 10 minut.

Každý hráč má u sebe speciální tablet, díky kterému si může nakoupit nové zbraně a vybavení. Rovněž vám umožní sledovat aktivitu jiných hráčů. Vše, co si na tabletu koupíte, vám donese malý létající dron. Peníze získáváte náhodně po zemi. Pro malý bonus můžete také zachránit rukojmé a donést je do vyznačené zóny. Danger Zone má momenálně jen jednu mapu nazvanou Blacksite. Na battle royale standardy je docela malá. Na CS:GO je však velká. Právě její rozloha je jednou z výhod, protože zápasy jsou docela rychlé.

Danger Zone bych neviděl až tak špatně. Tento nápad se mi docela líbí, protože do CS:GO přináší zase něco nového. Zároveň je to také unikátní pohled na battle royale ze strany Counter Striku. Zápasy jsou rychlé a poměrně zábavné. Nejsem zrovna velký fanoušek battle royale, ale i tak se mi od updatu povedlo vyhrát hned svou druhou hru. Nic náročného to tedy není. Pokud se však někomu Danger Zone nezamlouvá, vůbec jej hrát nemusí. Klasický gamemode zůstává stále stejný.

Battle royale však není jediná novinka, kterou Valve do hry přidává. A tady už to bohužel bude pro některé mnohem horší…

Pokračování na další stránce

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.