NPC v Half-Life 2 konečně umí mrkat!

Estimated read time 2 min read

Naše noční můry jsou u konce!

Valve zase opravilo pár bugů v oblíbené hře Half-Life 2. Jejího pokračování se asi nikdy nedočkáme. Teď alespoň můžeme v klidu žít s tím, že NPC konečně umějí zase mrkat.

Obyvatelé Half-Life 2 se do této noční můry dostali v roce 2014. Steam tehdy přešel na distribuci SteamPipe, což některým Source hrám působilo velké problémy. Jeden z největších byl právě nemrkající NPC z Half-Life 2.

O bugu se samozřejmě vědělo dlouhou dobu. Vlastně skoro už od samého začátku. Na internetu je nespočet vláken, která se touto problematikou zabívají. Valve v tom však nevidělo velký problém. Rozhodli se, že NPC prostě budou bez jediného mrknutí zírat před sebe. Nezní to tak hrozně, ale když se ve hře chvíli zadíváte do jejich očí, určitě se vám v noci zjeví v nočních můrách.

Valve nakonec situaci přehodnotilo a po několika letech konečně vydalo update. Kromě očí v něm opravili i několik dalších věcí. Opravili třeba SteamVR v nastavení, občasné problémy s ukládáním her nebo chybějící zvuky.

Opraveno bylo rovněž Half-Life: Source a Lost Coast.

Pokud mi nevěříte, můžete se přesvědčit sami. Zapněte novou hru a uvidíte, že NPC už zase mají kontrolu nad svým mrkáním. Myslím, že si všichni konečně můžeme oddechnout. Třeba mé špatné sny konečně zmizí…

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Poradce Kluk

    Obyvatelé Hlaf-Life 2 se do této noční můry dostali v roce 2014. Steam tehdy přešel na distribuci SteamPipe, což některým Source hrám působilo velké problémy. Jeden z největších byl právě nemrkající NPC z Half-Life 2.

    2. slovo je chybný bruh

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.