Koukněte na gameplay záběry z RPG Minecraft Dungeons

Estimated read time 2 min read

První gameplay z Minecraft Dungeons!

Je to Diablo nebo je to Minecraft? Řekl bych, že asi od každého trochu. Mojang minulý rok oznámil akční RPG spin-off nazvaný Minecraft Dungeons. Podobá se tak trochu Diablu v Minecraft světě. Na letošním Mineconu jsme se konečně dozvěděli trochu víc o této novince. Na pár minut prvních gameplay záběrů se můžete kouknout na konci článku.

Kostičkový styl Minecraftu samozřejmě zůstal. O velmi zajímavé efekty ale není nouze. V cestě vám bude stát velké množství kostlivců, pavouků, creeperů a…..ovcí? Také je tu moc roztomilé prasátko s truhlou na zádech. Jde asi o trochu zábavnější verzi goblinů.

Jednotlivé hráče nerozdělují předem dané classy, ale spíše jejich získané vybavení, včetně artefaktů. Jeden z hráčů má třeba roh, díky kterého může odhánět a tlačit nepřátele dál od sebe. Hodně mě také pobavil kousek sena, který spawne lamu. K čemu je to dobré? Pamatujete si, když na vás v Minecraftu lama začala plivat? Tak tahle to dělá taky! Na vaše nepřátele plive rovnou žhavou lávu.

Od Minecraftu každý očekává crafting. Bohužel vás budu muset zklamat. Žádné těžení ani craftění se tady nekoná. Asi se to do akčního RPG zrovna moc nehodí, což je asi pravda.

Minecraft Dungeons můžeme očekávat někdy v roce 2020.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.