Nový Razer RGB mikrofon má vlastní LED display!

Estimated read time 2 min read

LED display zobrazuje interaktivní emoty přímo při hraní.

Razer rozšířil své řady o další zajímavý kousek. Jejich nový mikrofon Seiren Emote se od svých předchůdců liší v tom, že má na zadní straně zabudovaný i 8-bit LED display na zobrazení emotikon.

Je tedy jasné, že tento mikrofon je určen především pro živé streamování. Zadní část s LED displayem by měla mířit na kameru. Na malé obrazovce se bude synchronizovat s reakcemi diváků, jako třeba chat, různé alerty, příspěvky a podobně.

Noví i stávající streameři hledají stále nové způsoby, jak by mohli pozvednout interakci s diváky na vyšší úroveň. Razer Seiren Emote jim nabízí nový kreativní způsob vysílání. Přináší další vrstvu interakce mezi streamerem a divákem.

Display není moc velký, jeho rozměry jsou 8×8. Samozřejmě existuje i aplikace, která umožňuje uživatelům upravit a roztřídit své emotikony. Není ale potřeba dlouhého nastavování. Mikrofon má už předem zabudovaných přes 100 různých pohyblivých i statických obrázků. Uživatelé samozřejmě tento výčet mohou rozšířit o své vlastní nápady. Razer říká, že mikrofon spolehlivě rozpozná Twitch, Streamlabs, XSplit a Mixer.

A co zvuk? Jde o klasický USB kondenzátorový mikrofon, což zanamená, že se snaží zachytit váš hlas, ale eliminovat zvuky z pozadí a stran. Má také zabudovaný stojan a „husí krk.“

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.