Discord ruší dalšího muzikálního bota

Estimated read time 2 min read

Tentokrát se na mušku dostal Rythm.

Asi jen tři týdny od toho, co Google zničil Discord bota Groovy se chystá smrťák i na dalšího muzikanta. Tentokrát nás 15. září opustí bot Rythm. Jde o velmi populárního bota, který hraje asi na 20 milionech serverů. Fungoval úplně stejně jako Groovy a skončí úplně stejně. Vývojáři totiž kvůli Googlu musejí zastavit vývoj.

Autor bota řekl, že něco takového dříve nebo později očekával a bylo to nevyhnutelné. Také však prozradil, že již rok pracují na něčem úplně novém. Později také fanouškům řekli, že i tento projekt je zaměřen na hudbu. Zdá se tak, že na cestě může být alternativní způsob, jak si na Discordu se všemi společně přehrávat hudbu.

Autoři bota pak upozorňují i ostatní, že podobný osud zřejmě čeká úplně všechny hudební boty. Musím přiznat, že bez hudebních botů bude Discord trochu méně veselý. Za dobu své existence se stali vlastně nepostradatelnou součástí většiny serverů.

Discord se však v posledních letech velmi rozrostl a není tak překvapivé, že se o některé praktiky začal zajímat i Google. Začínají se tak rojit otázky, jaké bude vlastně budoucnost Discordu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.