Nová mapa v Apex Legends!

Estimated read time 2 min read

Trailer odhalil novou mapu v Apex Legends!

O třetí sezóně Apex Legends a se tu a tam dozvídáme další a další novinky. Ta poslední je ale opravdu velká – Apex Legends bude mít úplně novou mapu!

Nový trailer (koukněte na konci článku) neukazuje sice každé malé zákoutí mapy, ale nastíní alespoň ty největší a nejzajímavější místa. Proběhneme se třeba po studeném sněhu nebo rozžhavené lávě. Caustic na konci říká, že se mu tato nová planeta líbí. To asi značí i to, že se od staré mapy poněkud vzdálíme.

Moc bych trailer ještě nezkoumal, určitě mezi ním a finální mapou budou malé rozdíly. Oproti Kings Canyon je to ale obrovská změna. V Apex Legends poprvé uvidíme třeba sníh nebo vlak. Ten bude samozřejmě plný velmi kvalitního lootu, což z něj bude dělat velmi zajímavou a frekventovanou lokaci.

Asi nejzajímavěji vypadá velká plechová stavba zahalená v modrém ledu. Kolem ní jsou další průmyslové oblasti plné vysokých budov. Do oka vám určitě padne také lávový biom, který vypadá, jako by vyskočil z nějaké pohádky.

Nejprve jsem si myslel, že Apex Legends bude následovat spíše Fortnite a bude pouze drasticky měnit jednu mapu pořád dokola. V Respawnu se ale rozhodli touto cestou nevydat. Jestli je to dobře nebo ne se ukáže asi až časem.

Třetí sezóna startuje 1. října.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.