Ninja se vrací na Twitch!

Estimated read time 2 min read

Kromě streamování zvažuje Ninja i Hollywood.

Včerejším dnem se Ninja opět vrátil na Twitch.  Je to poprvé, co se na platformě objevil po odchodu na Mixer. To bylo před rokem. Jeho 15 milionů sledujících jsou ale stále velmi aktivní a určitě šťastní, že se Ninja opět vrátil.

Ninja jeho návrat na Twitch podal spíše jako zajímavý a časově omezený event. Chce tím hlavně naznačit, že ještě nemá jasno, kam se vlastně bude jeho kariéra ubírat. Momentálně se o něj pere hned několik streamovacích služeb a umím si představit, že nabídky jsou velké.

Ninja si přesunem na Mixer vidělal něco mezi 20 a 30 miliony dolarů. Pokud by tak někdo jeho streamy chtěl jen pro sebe, bude muset nabídnout opravdu hodně peněz.

Jeho velký úspěch ve streamovacím světě však Ninjovi zřejmě nestačí. Pro Hollywood Reporter potvrdil, že se velmi aktivně snaží prorazit i v samotném Hollywoodu. Chtěl by účinkovat ve filmech, cartoonech nebo jen dabovat. Někdo mu kdysi při natáčení filmu Free Guy řekl, že je před kamerou velmi přirozený. Už tedy víme, kdo za to všechno může…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.