Negativní recenze CS:GO trhají rekordy!

Estimated read time 2 min read

Nový CS:GO update získal přes 14 000 negativních recenzí hned po vydání

Jsem si jistý, že jste určitě slyšeli o novém updatu do CS:GO. Hra je nyní zdarma a obsahuje i svou vlastní verzi battle royale zvanou Danger Zone. Vypadá to, že hráči nejsou s tímto updatem tak úplně spokojeni. Naznačuje to hlavně 14 327 negativních Steam recenzí jen ze 7. prosince. To je více špatných ohlasů, než CS:GO zažilo za jakýkoliv měsíc po dobu existence uživatelských recenzí. Tedy někdy od roku 2013. Dalších asi 5 000 nespokojených uživatelů vyjádřilo svůj nesouhlas včera. A to určitě nebudou poslední čísla.

Velká většina negativních recenzí se zaměřuje právě na free to play model. Někteří jsou velmi znepokojeni, že hra za kterou utratili peníze je nyní zdarma (a to i hráči, kteří CS:GO vlastní několik let a mají nahráno stovky hodin). Jiní zase nesouhlasí s kompenzací v podobě „medaile za věrnost“ (loyalty badge). Tu dostali všichni hráči, kteří CS:GO vlastnili před 6.12.2018. Ozývají se názory, že hráči měli dostat něco víc, nějaký exkluzivní skin na zbraň nebo třeba speciální rukavice.

Hodně komentářů také nesouhlasí se změnou systému Prime. Dříve hráči museli zadat telefonní číslo a nahrát level 21. Po updatu však všichni již hrající hráči dostali Prime automaticky.

Ale všechno zas není tak negativní. Ten stejný den se objevilo asi 7 000 kladných recenzí. Jak všichni víme, Steam recenze nejsou zrovna kvalitní zdroj informací o hře samotné. Velmi dobře však dokáží naznačit, jak je komunita se stavem hry spokojena. A pro CS:GO to teď nevypadá moc dobře…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.