Navštivte Černobyl přímo ze svého prohlížeče!

Estimated read time 2 min read

Opravdu originální herní nápad!

Isotopium Chernobyl je hra, ve které dostanete na starost tank a budete se projíždět ulicemi Černobylu. Při své cestě musíte sbírat energetická vylpšení, aby vašemu tanku nedošlo šťáva. Zní to jako docela nezajímavý koncept, je v tom ale háček – tyhle tanky jsou reálná autíčka a herní Černobyl je ve skutečnosti zmenšený model schovaný někde na Ukrajině.

Tento 210 m² velký model je vystavěn opravdu chytře. Jen se podívejte na nebe. Je sice uděláno z papíru, pokud se však nepodíváte opravdu dobře, ani to na první pohled nepoznáte. Podle zodpovědné společnosti Remote Games je všechno vybavení uděláno tak, aby simulovalo vítr, kouř a další realné efekty.

Zapojit se do hry je docela jednoduché. Stačí se přihlásit a jak bude váš email potvrzen, můžete skočit rovnou do tanku. Ovládání funguje pomocí kláves WASD. Dávejte si však pozor! Stačí malá nepozornost a můžete se někde zaseknout. Naštěstí na hru neustále někdo dohlíží a vaše autíčko moc rád zase vysvobodí. Pokud si tedy zrovna neudělal pauzu na oběd.

A co se stane, když vám dojde energie? To je jednoduché. Abyste mohli pokračovat, musíte si připlatit.

Pokračování na další stránce!

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.