Ubisoft bude rozdávat Watch Dogs 2

Estimated read time 2 min read

Stačí se přihlásit na Uplay!

Akce Ubisoft Forward se uskuteční už tento víkend! Vývojáři zde ukáží Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Hyper Scape a určitě i pár dalších her. Avšak pokud vás tyto věci nezajímají, může být i jiný důvod, proč se na show zastavit. Ubisoft totiž bude rozdávat spoustu věcí zdarma – třeba Watch Dogs 2!

Pre-show začne 12. července kolem 19:30 našeho času. Tým Ubisoftu a pozvaní hosté budou hrát Trackmanii. Hlavní event pak začne ve 21:00. Každý, kdo se v této době přihlásí na Uplay, dostane zdarma Watch Dogs 2 na svůj účet a bude si moci vyzkoušet malý dotazník, kde se bude hrát o další Ubisoft ceny.

Ubisoft dále vypustil nové „line-up reveal“ video, kde se dozvíte, jaké hry na eventu uvidíte. V traileru jsem bohužel neviděl nové Far Cry. Je to už hodně dlouhá doba, co jsme viděli poslední díl a proto jsem trochu předpokládal, že se tento týden dozvíme něco nového.

Ubisoft Forward můžete sledovat na Twitchi, Youtube a Mixeru, který 10 dní po tomto streamu ukončí své služby. Více detailů o streamu najdete na ubisoft.com.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.