Třetí epizoda The Walking Dead: The Final Season je venku!

Estimated read time 2 min read

Konec finální serie se už blíží!

Jedna z nejočekávanějších epizod The Walking Dead: Final Season se konečně dostala na svět. Následuje příběh přesně tak, jak ho studio Telltale zanechalo. Hlavními postavami jsou Clementine a AJ, kteří se připravují na tvrdý boj o záchranu svých přátel. Na jejich cestě je čeká zase několik velmi složitých rozhodnutí.

Clementine je nyní ve stejné pozici, v jaké byl kdysi Lee z první serie. To už je 6 let zpátky! Moc dobře si na tu dobu vzpomínám. První serie obletěla téměř celý svět. Všechna ta těžká rozhodnutí a dilema, koho vlastně zachránit a koho nechat zemřít. Taky cítíte tu nostalgii?

Telltale po první serii The Walking Dead udělalo spoustu skvělých her, nic však nemělo tak emotivní účinek, jako právě první serie zombie apokalypsy. Ve své době byla taky velkým překvapením. První epizoda byla trochu divným mixem nové vize, kterou mělo Telltale pro adventure hry. Zároveň se ale snažili zakomponovat i tradiční herní prvky. Dialogy a vztahy postav byly velmi důležitou součástí hry. Atmosféru však často kazily malé nejasné hádanky. Serie tak rychle nabrala na otáčkách. Ke konci už každý hráč pochyboval o své vlastní existenci a pocitech.

Doufám, že finálová serie nabere stejné tempo a zanechá ten stejný otisk. The Walking Dead si zaslouží opravdu úžasné finále. Tak snad se něčeho takového dočkáme. Třetí epizoda je již k dispozici a známe dokonce i vydání té úplně poslední! Datum je stanoveno na 26. března.

Final Season je možné zakoupit pouze na Epic Games Store. Pokud jste si však serii koupili na Steamu již dřív, nové epizody dostanete na Steam.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.