Koukněte na nový limitovaný Star Wars Razer setup

Estimated read time 2 min read

Originální Star Wars edice za velmi slušné peníze.

Včerejší den byl pro všechny Star Wars fanoušky vyjímečným dnem. Na počest tomuto dni vydal Razer svůj nový docela dost limitovaný Star Wars setup. Všechny periferie mají jedinečný „Stormtrooper“ design. Jedná se o Razer BlackWidow Lite klávesnici, bezdrátovou myš Atheris a podložku Goliathus. Všechy jsou už nyní v prodeji!

Nejdražším prvkem této nabídky je klávesnice BlackWidow Lite. V přepočtu vás vyjde asi na 2300 Kč. Na mechanickou klávesnici je to pořád docela dobrá částka. S ní dostanete oranžové switche, které jsou speciálně dělány na hraní a jsou plně modifikovatelné. Můžete je tak utišit nebo třeba více nasvítit. Každá klávesa je samozřejmě podsvícena zvlášť. Celá klávesnice má pak černobílý design s Razer logem a Stormtrooperem.

Asi nejzajímavějším členem této rodiny je bezdrátová myš Atheris, která se vám s klidem vleze i do kapsy. Na jejím povrchu je natisknutá helma Stormtroopera.  Myš je vyrobena na dlouhé používání. Razer tvrdí, že vydrží až 300 hodin. Tato limitovaná edice stojí asi 1800 Kč, což je sice trochu dražší, než obyčejná verze, ale dostanete na ni skvělý originální design.

Celé to zakončíme opravdu velkou podložkou Goliathus Extended. Ta má ve svém centru hned několik Stormtrooperů. Goliathus je ta nejvíce prodávaná Razer podložka, která by neměla žádnému Razer fanouškovi chybět. Její design umožňuje všem typům senzorů dosáhnout naprosto přesných výsledků.

Tato limitovaná edice vznikla ve spolupráci Razeru a Disney. Jedná se tedy o prvotřídní licencovaný produkt. Mně osobně se tahle edice moc líbí. Design je pěkný a hezky se na něj dívá. Navíc všechny produkty v něm jsou kvalitní a za docela přijatelnou cenu.

Pokud vás tahle nabídka nezaujala, co se třeba podívat na nový Razer Toaster?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.