Razer Toaster se stává realitou

Estimated read time 3 min read

Příběh o tom, jak se malý vtip proměnil v realitu.

Co nejdřív začalo jako malý vtip se nyní stává realitou. Značka Razer je známá především výrobou kvalitního herního příslušenství, třeba klávesnic, myší nebo sluchátek. Ale spotřebiče do kuchyně? Tak to jsme tu ještě neměli!

Vraťme se nyní do roku 2013, kdy byla založena stránka Give us the Razer Toaster, na které její zakladatel vysvětlil komunitě svůj nápad. Tento žert se vydal nečekaným směrem, když na něj odpověděl samotný Min-Liang Tan, vedoucí Razeru. Když prý stránka získá milion fanoušků, toaster skutečně vyrobí. Myslel si totiž, že stránka nikdy takové poplarity nedosáhne. Slíbil ale, že pokud se to stane, vyrobí skutečně kvalitní produkt hodný loga Razer.

Od té doby začala být stránka skutečně aktivní. Její fanoušci bombardovali sociální sítě a hledali nové příznivce. Kolem Razer toasteru vznikl docela velký kult.

Pak přišel apríl roku 2016 a Razer na své stránce oznámili svůj zcela nový toaster. Šlo sice pouze o vtip, příznivce toasterové stránky to ale nadchlo. Razer na ně stále nezapomněl!

Tehdy se daly věci opravdu rychle do pohybu. Projekt podpořilo několik známých internetovách celebrit. Třeba Linus Tech Tips vytvořil jeho funkční prototyp. Pořád to ale nestačilo a tránka se držela na poměrně malém počtu liků. Až potom do hry znovu vstoupil její zakladatel. Navrhnul Razeru, že pokud si někdo nechá toaster vytetovat, přičte se na jejich pomyslné konto 100 000 liků. A Min-Liang Tan nečekaně souhlasil. Hned se našlo asi 12 nadšenců, kteří do toho skočili po hlavě a nyní opravdu mají toaster vytetovaný.

Min-Liang Tan oznámil, že Razer dodrží své slovo a toaster opravdu vyrobí. Bude to prý produkt stejné kvality, jako jsou ty ostatní. Očekávám tedy alespoň chroma podsvícení.

Moc se mi líbí, že Razer opravdu dodrží své slovo. Tento toaster bude spíše takovým komunitním projektem, který ještě posílí jejich vztahy se zákazníky. Je to tedy výhra pro obě strany. Internet je opravdu zvláštní místo…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.