Konečně! Podívejte se na oficiální Black Ops 4 battle royale trailer

Estimated read time 3 min read

O novém Call of Duty mluvíme poslední dobou docela často. A není se čemu divit! Ve velmi krátké době se postupně odhalují nové informace o velmi očekávaném módu Blackout. Tedy battle royale módu v Black Ops 4. Naposledy jsme mluvili o AI zombies, které se ve hře objeví. A dneska máme taky zajímavou novinku. Konečně dorazil první oficiální Blackout trailer!

O Blackout jsme mohli zavadit už v jiných trailerech, vždycky to však byly jenom velmi krátké záběry. Tento samostatný trailer asi souvisí s tím, že poslední Call of Duty beta, kde si již zmiňovaný mód vyzkoušíme, bude live už příští týden. A fanoušci se nemohou dočkat.

Video vlastně není tak úplně představení nového Blackout. Žádné vysvětlení jak a co bude fungovat tedy nečekejte. Jde spíš o klasický Call of Duty trailer se spoustou střílení a výbuchů. Mužské i ženské postavy si jdou po krku v různých záběrech z různého prostředí všude po mapě. Lokace jsou většinou velké a otevřené. Zahlédnout můžete taky spoustu zajímavých elementů, jako helikoptéry, barikády nebo grappling hook! Dokonce i monkey bomb si našla svou cestu do hry, to nečekal snad nikdo. Uvidíte taky zajímavé a známé tváře, jako třeba Richtofen.

Zombíky zahlédneme taky, stále však není jasné, jakou přesně roli ve hře budou zastávat. V traileru je uvidíme těsně před tím, než hráči dostanou varování před změnou herní zóny. Souvisí to tedy nějak s tím? Vykročíte z kruhu a budete sežráni zombíky? Kdo ví.. Jístí si budeme až po betě.

Minule jsem sliboval zajímavé známé lokace a ty se v traileru opravdu objevily. Zahlédnout můžete třeba část mapy Raid či Verruckt nebo samotné Nuketown, kde na počítadle odtikává počet živých hráčů.

Jak to všechno nakonec bude se dozvíme již velmi brzy. Call fo Duty: Black Ops 4 Blackout beta začíná 10. září pro všechny majitele PS4. PC hráči, kteří si hru předobjednali si zahrají od 14. září, ostatní až od 15.

Na nový trailer se podívejte zde:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.