Overwatch za $12 jako součást nového Humble Monthly Bundle

Estimated read time 2 min read

Kdo by neslyšel o stránce Humble Bundle. Součástí jejich výhodných balíčků jsou často AAA hry za velmi dobrou cenu. A spolu se svým nákupem navíc přispějete na charitu, což je příjemný bonus. Pokud jste již dlouho tuto stránku nevyužili, teď je možná ten správný čas se k ní na chvíli zase vrátit.

Lidé z Humble Bundle se tentokrát opravdu předvedli. Jako součást říjnového balíčku Humble Monthly bundle odhalili hned první hru – Overwatch! Stačí tedy zaplatit 12 dolarů (asi 260 Kč) a hra je navždy vaše. To je daleko lepší částka, než klasických 40 dolarů (asi 890 Kč). Dokonce je to pořád lepší, než občasná Blizzard sleva -50%.

Nejde však jen o Overwatch. Spolu s ní se vám postupem měsíce budou odemikat další a další hry. Kupte si bundle tedy teď a získáte okamžitý přístup do Overwatch a dalších několik her. A můžu vám slíbit, že hry to budou dobré. Konečná hodnota balíčku bude kolem 200 dolarů. A vy při tom zaplatíte jen $12! To už je docela solidní cena, co myslíte? Abyste byli v obraze, minulý Humble Monthly bundle obsahoval Sniper Elite 4, Tales of Berseria, Rise of the Tomb Raider, Staxel, Battle Chef Brigade, Darksiders II a dalších pár her. Upřímně, neumím si představit lepší místo, kde utratit 260 Kč.

Za Overwatch je to skutečně revoluční cena, která by se už nemusela opakovat. Nikde jinde hru neseženete takhle levně. Své Humble Bundle předplatné můžete kdykoli zrušit. To znamená, že si můžete koupit pouze říjnový balíček a další jednoduše zrušíte. A nezapomeňte, že spolu s měsíčním předplatným získáte taky -10% slevu na vše v Humble Store. Na co tedy ještě čekáte? Běžte si vyzvednout své hry za opravdu bezkonkurenční cenu!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.