Prison Architect přidává Multiplayer!

Estimated read time 2 min read

Mysleli jste si, že Prison Architect už nemůže ničím překvapit? A ono to jde! Velmi oblíbená hra by se mohla v žebříčcích vyšplhat ještě výše, přidává to totiž velmi zajímavou novinku.

Dlouhou dobu po vydání už skoro legendární hry se dočkáváme zásadního vylepšení. Hru si nyní zahrajeme ve více hráčích! Multiplayer vyšel společně s updatem 16. Vše je zatím velmi osekáno v alpha verzi. Dovolí vám však postavit si vlastní věznici po boku dalších až 7 společníků. Spoustu věcí chybí, jako třeba spojování drátů a podobné věci. Vývojáři se chtějí především zaměřit na funkčnost bez chyb. Multiplayer si zahrajeme ve veřejných nebo soukromých lobby.

Co všechno update přináší se můžete podívat v novém propagačním videu na Update 16. Jak už jsme zvyklí, vše probíhá v poněkud humorném a odlehčeném stylu.

Video o multiplayeru říká především toto: „Naši programátoři dokázali téměř nemožné a vložili do Prison Architect co-op multiplayer.

Mějte však na paměti, že jde o velmi brzkou verzi multiplayeru. Chyby a bugy jsou prostě nevyhnutelné. Autoři však dělají co můžou, aby tuto novinku dotáhli až do konce.

Pro všechny Steam hráče si stačí zapnout betu u Prison Architect. Ostatní si můžou stáhnout poslední update ze stránky hry. Možná si však budete muset pár dní počkat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.