Respawn nabírá nové zaměstnance na další Titanfall projekt

Estimated read time 2 min read

Možná nás čeká úplně nová hra ze světa Titanfall

Pamatujete si ještě na Titanfall? Když jsem si první díl zahrál, okamžitě mě hra okouzlila. Nešlo o nic složitého, akce bylo dost a i ti méně zkušení hráči si užili spoustu srandy. Titanfall vždy bude mít speciální místo v mém srdci. Proto mě zpráva o novém projektu velmi potěšila!

Andrew Wilson (CEO Electronic Arts) dal jasně najevo, že Respawn momentálně pracuje hned na dvou hrách najednou. Jedna z nich je blížící se Star Wars střílečka. Ta druhá by mohla být právě nový díl Titanfall. Alespoň to tak vypadá podle pracovních příležitostí, které Respawn právě teď nabízí.

Studio nabízelo práci spojenou s Titanfall již v průběhu celého roku. Hodně nabídek se objevilo až dlouho po vydání posledního updatu do Titanfall 2. To už bylo před rokem! Pokud tedy Respawn neplánuje obrovský update Titanfall 2, můžeme si dovolit tvrdit, že pracovní nabídky se týkají zcela nové hry.

Poslední nabídka se zatím objevila 15. prosince. Studio hledá animátora, který by „pracoval na Titanfall serii.“ Žádná z pracovních pozic však nemluví přímo o „Titanfall 3.“ Nemůžeme si tak být ničím jisti.

Vydání Titanfall 2 bylo tehdy zastíněno vydáním Battlefield 1. Tato serie tím byla odsunuta na druhou kolej, což je určitě škoda. Vedoucí studia Vince Zampella říká, že v roce 2017 byli opravdu zaměstnáni vytvářením vesmíru celé Titanfall serie. Možná nás tedy čekají ještě velké věci.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.